بیگرسافت | دنیای کسبوکار آنلاین مقالات آموزشی کمپین فروش چیست و 4 قدم طراحی کمپین فروش اینستاگرامی
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کمپین فروش چیست و 4 قدم طراحی کمپین فروش اینستاگرامی

کمپین فروش چیست و 4 قدم طراحی کمپین فروش اینستاگرامی

کمپین فروش چیست؟

شاید این اولین سوالی که ذهنتان را درگیر کرده باشد ، در جواب باید بگویم کمپین فروش یعنی شما محصولی یا محصولاتی را دارید و در یک زمان خاص به مشتری های خود اعلام می کنید که تخفیف ویژه ای بر روی محصولات فعال شده است و کاربر شما در آن زمان از شما خرید انجام می دهد و در این صورت شما فروش انفجاری را تجربه می کنید و به جای یک فروش چندین فروش در یک روز را خواهید داشت.

مراحل کمپین فروش چیست؟

مرحله اول : در اولین مرحله شما باید محتوای با کیفیت و هدفمندی را در پیج خود تولید و پست کرده باشید، تا زمانیکه در مرحله دوم تبلیغات انجام می دهید، مشتری های خود را جذب کنید و مخاطب شما را دنبال کند. هرچه مخاطب بیشتری را جذب کنید، می توانید فروش چند برابری را تجربه کنید.

مرحله دوم : حالا بعد از تولید محتوای جذاب و هدفمند زمان آن رسیده که شروع به تبلیغ در پیج های بلاگرها حتی با فالور های کم کنید تا مخاطب خود را جذب کنید. زمانیکه فالور جدید جذب کردید فراموش نکنید که شما باید به صورت منظم و روزانه استوری های خود را بگذارید که در پست های آموزشی دیگر به این موضوع میپردازیم.

مرحله سوم : زمان آن رسیده که با استوری های معرفی محصول، نمایش دهید محصول شما چقدر کاربردی و مفید هست و مخاطب را آماده برای برگزاری کمیپن فروش کنید. در نهایت شما پیج شما آماده است که کمپین فروش را اجرا کنید.

مرحله چهارم : شما باید در نظر داشته باشید که وقتی لینک سایت محصول را برای خرید در استوری خود قرار می دهید کاربر در سریع ترین زمان و راحت ترین روش بتواند خرید خود را انجام دهد، تجربه به ما نشان داده است سایت هایی که فرایند فروش محصول طولانی دارند، نرخ تبدیل و آمار فروش بسیار کمی دارد.

افزونه ایزی سل (ثبت سفارش سریع ووکامرس)

برای آن که بتوانید فروش سریع و انفجاری خود را رقم بزنید شما نیاز به افزونه ایزی سل بیگرسافت دارید، زمانیکه این افزونه را نصب و فعال کردید، فرمی در اختیار شما قرارداده می شود که مخاطب شما وارد آن شده نام و نام خانوادگی بعلاوه شماره موبایل خود را وارد می کند و به درگاه پرداخت هدایت می شود و خرید خود را انجام می دهد، که تمامی این فرایند در یک مرحله در صفحه سایت شما اتفاق می افتد.

شما با افزونه ایزی سل می توانید به راحتی محصول خود را در عرض چند ثانیه به مخاطب خود بفروشید و کمپین فروش عالی را با سود بالا رقم بزنید.

به همین سادگی شما با 4 قدم بالا می توانید نمونه کمپین فروش بی نظیری را تجربه کنید. خوشحال می شیم که در بخش نظرات سایت دیدگاه خودتان را در مورد این مقاله و فروش در اینستاگرام با ما در میان بگذارید تا همگی درکنار هم فروش آنلاین و پولسازی را بسازیم.

المان های مورد نیاز برای صفحه لندینگ کمپین فروش

همیشه باید در نظر داشته باشید که مخاطب شما چه سوالاتی در ذهن خود دارد و چه نیازی به محصول شما، در واقع اگر شما بتوانید پاسخ این سوالات را در صفحه لندینگ فروش خود پاسخ دهید می توانید فروش بسیار زیادی را تجربه کنید.

اولین قدم برای داشتن یک لندینگ عالی، آماده سازی یک ویدیو با ادیت زیباست که مخاطب با دیدن آن با خیال راحت خرید خود را بی درنگ انجام دهد، باید درنظر داشته باشید که مدت زمان ویدیو شما به هیچ عنوان نباید طولانی باشد که ذهن کاربر را خسته کنید، چرا که اگر ذهن کاربر خسته شود دیگر تمایل خود را نسبت به خرید از دست داده و آن را به زمان دیگری موکول می کند.

امیرمحمد میرلوحی

پرسش و پاسخ

ثبت پرسش

پرسشی برای کمپین فروش چیست و 4 قدم طراحی کمپین فروش اینستاگرامی ثبت نشده :)

بیگرسافت

© تمام حقوق این سایت متعلق به بیگرسافت می باشد.

×

ثبت نظر یا پرسش

جهت ثبت نظر یا پرسش ابتدا وارد سایت شوید

ورود / عضویت