بیگرسافت | دنیای کسبوکار آنلاین مقالات آموزشی افزونه ایزی سل و کاربرد آن برای فروش دوره آموزشی
زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزونه ایزی سل و کاربرد آن برای فروش دوره آموزشی

افزونه ایزی سل و کاربرد آن برای فروش دوره آموزشی

افزونه ایزی سل احتمالا تا به الان با نام ایزی سل آشنایی نداشته اید، ایزی سل یک لغت انگلیسی هست با معنای فروش سریع که دقیقا عملکرد همین افزونه بی نظیر می باشد که توسط تیم بیگرسافت برنامه نویسی شده است.

عملکرد این افزونه به صورت خلاصه این هست که به شما کمک می کند تا در یک برگه ای از سایت خود محصول یا دوره آموزشی را در یک فرم به سادگی و راحتی بفروشید، درواقع یعنی زمانیکه کاربر یا همان مشتری، فرم ایزی سل را پر می کند که شامل نام و نام خانوادگی و شماره موبایل می باشد، این افزونه بررسی می کند اگر این شخص جز مشتریان شما نبود برای آن یک حساب کاربری در سایت می سازد و بعد آن را به درگاه پرداخت برای خرید محصول یا دوره آموزشی هدایت می کند.

ثبت سفارش سریع در ووکامرس توسط افزونه ایزی سل

در اولین مرحله کاربر یا مشتری شما به لینکی که شما در آن از فرم ایزی سل استفاده کرده اید وارد می شود. کاربر با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و زدن بر روی دکمه خرید محصول به درگاه پرداخت هدایت می شود، حال در این بین چه اتفاقی رخ می دهد :

زمانیکه که کاربر دکمه خرید محصول را کلیک می کند، ایزی سل بررسی می کند که آیا این کاربر در لیست کاربران سایت شما موجود هست یا خیر و بعد از آن اگر موجود نبود حساب کاربری را به صورت خودکار برای این کاربر در سایت شما می سازد و نکته قابل توجه این است که تمامی این مراحل در کسری از ثانیه و بدون متوجه شدن کاربر انجام می شود و کاربر به هیچ عنوان معطل نمی شود.

در دومین مرحله بعد از پرداخت، وضعیت پرداخت موفق یا ناموفق می باشد که طبق این وضعیت فرم ایزی سل تصمیم میگیرد به کاربر کدام پیغام را نمایش دهد :

پرداخت موفق : زمانیکه کاربر پرداخت خود را موفقیت آمیز انجام داده است، افزونه ایزی سل به صورت خودکار دسترسی دوره آموزشی را برای کاربر باز می کند و به آن پیغام تشکر پرداخت موفق و باز شدن دسترسی دوره آموزشی را نمایش می دهد که شما می توانید در تنظیمات المان المنتوری فرم ایزی سل به راحتی در حالت تصویر ، ویدیو یا متن دلخواه خود را به کاربر نمایش دهید.

پرداخت ناموفق : در این حالت کاربر صرفا پیغام پرداخت ناموفق را مشاهده می کند که تصویر یا متن این بخش را هم شما می توانید تغییر دهید.

به همین سادگی و راحتی شما توانسته اید نرخ فروش سایت خود را افزایش دهید و در نظر داشته باشید که شما بدون هیچ محدودیتی می توانید از فرم ایزی سل در سایت خود استفاده نمایید و این مورد در تمامی صفحات سایت شما قابل استفاده می باشد.

برای تهیه افزونه ایزی سل اینجا کلیک کنید.

امیرمحمد میرلوحی

پرسش و پاسخ

ثبت پرسش

پرسشی برای افزونه ایزی سل و کاربرد آن برای فروش دوره آموزشی ثبت نشده :)

بیگرسافت

© تمام حقوق این سایت متعلق به بیگرسافت می باشد.

×

ثبت نظر یا پرسش

جهت ثبت نظر یا پرسش ابتدا وارد سایت شوید

ورود / عضویت