زمان مطالعه : 2 دقیقه
افزونه های کارآمد در وردپرس

افزونه های کارآمد در وردپرس

1- افزونه بکاپ گیری UpdraftPlus WordPress Backup Plugin

UpdraftPlus تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی را ساده می کند. این افزونه بالاترین رتبه و محبوب ترین افزونه برنامه نویسی شده پشتیبان جهان است که بیش از دو میلیون نصب در حال حاضر فعال دارد. پشتیبان گیری از پرونده ها و پشتیبان گیری از پایگاه داده خود در فضای ابری و با یک کلیک بازیابی کنید!

2- افزونه آمار بازدید وردپرس WP Statistics

آیا برای اطلاع از آمار وب سایت خود به ابزار ساده ای نیاز دارید؟ با آمار WP می توانید آمار وب سایت خود را بدون نیاز به ارسال اطلاعات کاربران خود به هر کجا بدانید. می توانید بدانید که چند نفر از وب سایت شخصی یا شغلی شما ، از کجا می آیند ، از چه مرورگرها و موتورهای جستجو استفاده می کنند و از کدام محتوا ، دسته ها ، برچسب ها و کاربران بازدید بیشتری می کنند.

3- افزونه ویرایش فرم صورتحساب WooCommerce Checkout Manager

مدیر پرداخت ووکامرس به شما امکان می دهد فیلدها را در صفحه پرداخت WooCommerce خود تنظیم و مدیریت کنید. فیلد های پرداخت در بخش های صورتحساب ، حمل و نقل و سایر موارد را تغییر نام دهید ، مخفی کنید و گسترش دهید.

4- افزونه در دست تعمیر Under Construction

یک صفحه در دست ساخت ، صفحه حالت تعمیر و نگهداری ، صفحه به زودی یا صفحه فرود ایجاد کنید که نصب و پیکربندی آن کمتر از یک دقیقه طول می کشد. برای ساخت و ساز وقت خود را هدر نمی دهید! ساده و سریع ، کارآمد و کاربر پسند با قالب های عالی که کاربران آن را دوست دارند.

امیرمحمد میرلوحی

2 پرسش و پاسخ

ثبت پرسش
  1. JamesPrivy

    I appreciate reading through your web sites. Cheers!

    • بیگرسافت

      Thanks

بیگرسافت

© تمام حقوق این سایت متعلق به بیگرسافت می باشد.

×

ثبت نظر یا پرسش

جهت ثبت نظر یا پرسش ابتدا وارد سایت شوید

ورود / عضویت