ایــزی لاگین

ورود/ثبت نام

Plugin Register & Login EasyLogin

افزونه ورود و عضویت ایزی لاگین

افزونه ای متفاوت با تمامی افزونه های ورود و عضویت در ایران ، کدنویسی استاندارد ، حجم بسیارکم و سرعتی بی نظیر با قابلیت جایگزینی با هر افزونه ورود و عضویتی

ویژگی های
ایـــــزی لاگـیـن

سفارشی سازی رنگ و استایل

تمامی طراحی های فرم های ورود و عضویت ایزی لاگین به راحتی قابلیت تغییر رنگ ، استایل ، فونت فمیلی ، فونت سایز و… در حالت های عادی و حالت هاور را دارند.

حالت نمایشی زیبا در تبلت و موبایل

تمامی فرم های ورود و عضویت افزونه ایزی لاگین به صورت کامل با لپ تاپ ، کامپیوتر ، تبلت ، آیفون ، موبایل و… سازگاری نمایشی کامل دارد.

المان ها و قابلیت های جدیــد

طراحی فرم های ورود و عضویت کاملا المنتوری هستند با تنظیمات کامل برای سفارشی سازی فرم بعلاوه تمامی فرم ها دارای شورتکد هم هستند.

سازگاری با
المنتور رایگــان

برای استفاده از افزونه ایزی لاگین به هیچ عنوان نیازی به نسخه پرو صفحه ساز المنتور نیست و به راحتی با نسخه رایگان صفحه ساز المنتور سازگار است.

0 +
نصب فعال
0 +
طرح فــرم
0
ورژن فعلی

رضایت ۹۹ ٪ کاربران

معرفی افزونه ایزی لاگین

تیم بیگرسافت بعد از 7 سال سابقه فعالیت تخصصی و حرفه ای در حوضه طراحی سایت و برنامه نویسی تخصصی وردپرس ، تصمیم به ارائه افزونه ورود و عضویت ایزی لاگین کرده ، این افزونه قدرتمندترین ورود و عضویت ایران می باشد و طبق تجربه ما مطمئنیم بزرگترین دغدغه شما که ورود و عضویت کاربران هست حتی در حین ثبت سفارش را به صورت کامل برای شما برطرف کرده ایم.

قابلیت ها و طراحی ها

قابلیت جایگزینی با تمامی افزونه های ورود و عضویت

هماهنگ با سیستم تسویه حساب ووکامرس

دارای قابلیت سامانه پیامکی پشتیبان

هماهنگ با تمامی قالب های وردپرسی

طرح فرم زرین پال

طراحی فرم ورود و عضویت زرین پال یکی از دیزاین های فرم افزونه ایزی لاگین هست که این طراحی به صورت المان المنتوری اختصاصی و شورتکد قابل دسترسی هست و به راحتی در هرکجای سایت خود می توانید این طراحی را استفاده نمایید.

طرح فرم دیجیکالا

دیزاین فرم ورود و عضویت دیجیکالا یکی دیگر از طرح های افزونه ایزی لاگین می باشد که به صورت المان المنتوری اختصاصی و شورتکد به راحتی قابل استفاده هست و در هر کجای سایت خود میتوانید از این طراحی زیبا استفاده نمایید.

طرح فرم راست چین

دیزاین فرم ورود و عضویت راست چین کاملا حرفه ای پیاده سازی شده و این طرح یکی دیگر از طرح های افزونه ایزی لاگین می باشد که به صورت المان المنتوری اختصاصی و شورتکد به راحتی قابل استفاده هست و در هر کجای سایت خود میتوانید از این طراحی زیبا استفاده نمایید.

طراحی های آینده

محصول تست ووکامرس
محصول را به سبدخرید اضافه کرده و پروسه خرید خود را تکمیل نمایید و از عملکرد زیبای افزونه ایزی لاگین لذت ببرید

تنظیمات و قابلیت ها

×

ورود / ثبت نام

ورود شما به معنای پذیرش شرایط ایزی لاگین و قوانین حریم‌خصوصی است